
Black kick strip end piece suitable for your Vespa P 80X, P 125X, P 150X, P 150S and P 200E scooter.
The end piece is manufactured to fit the aluminum strips perfectly and already has a hole for the rivet. This allows the kick strip to be neatly finished off and neatly fitted to your scooter.
| Manufacturer | CIF |
| Material | Plastic |
| Color | black |
| Number of fixing points | 1 pcs |
| Total length | 26.5 mm |
| Width | 18 mm |
| Height | 10.3 mm |
| Piaggio OEM number | 159828 |
| Vespa | Vespa PX, T5, Cosa - P125X · VNX1T · 1977 - 1982 (PX alt) Aussenverschluss , P125X · VNX2T · 1981 - 1984 (PX alt) Innenverschluss , P150X · VLX1T · 1978 - 1993 , P150S · VBX1T · 1978 - 1990 , P200E · VSX1T · 1977 - 1984 (Zündschloss Lenkkopf) , P80X · V8X1T · alt (Zündschloss Lenkkopf) |
Accessories & related products
Explore categories from Formwork & frame parts

