
Bar clamp for connecting cables.
With three connections for cables up to 2.5mm2 cross-section.
Length: 22 mm
Width: 17 mm
Height: 13 mm
A quality product manufactured in the Netherlands.
| Cable cross-section | 0.1 - 2.5 mm |
| Number of connections | 6 pcs |
| Manufacturer | Made in Netherlands |
| Material | Plastic |
| Area of application | Workshop accessories |
| Total length | 22 mm |
| Width | 17 mm |
| Color | white |
| Height | 13 mm |
Explore categories from Electrics & light
Moped fans also bought
Gas cable Ø 1.25 mm x 220 cm (cylindrical nipple) Bing
Ø Stranded wire: 1.25 mm · Nipple shape: Cylinder · Ø nipple: 3 mm · Nipple length: 5 mm · Manufacturer: Made in Germany · Area of application: Standard · Material: Steel · Surface: galvanized (blue) · Number of components: 1 pcs · Cable length: 2200 mm
EUR 2.95
Magura gas cable clamp / deco cable clamp Ø 5 x 6 mm
Manufacturer: Magura · Material: Brass · Material: Steel · Surface: nickel-plated · Number of components: 2 pcs · Ø outside: 5 mm · Total length: 6 mm · Ø Cable bushing: 1.6 mm · Drive: Slot · Thread length: 4 mm · Screw head: Lens head · Thread type: M4x0.7 (standard thread)
EUR 2.45
Motorex engine oil (gear oil) manual 450 ml
Manufacturer: Motorex · Temperature resistance (min.): -30 - 220 °C · Oil type: GL4 · Viscosity (SAE): 80W · Area of application: Gearbox lubrication with clutch · Contents: 450 ml · Gearbox type: Foot control · Gearbox type: Manual gearshift
EUR 13.40
EUR 29.78/l
Nut M10x1 SW14 Flywheel
Manufacturer: GPO · Area of application: Standard · Material: Steel · Surface: galvanized (blue) · Nut type: Flange nut · Ø outside: 18.8 mm · Drive: External hexagon · Height: 8.9 mm · Width across flats: 14 mm · Thread type: MF10x1 (fine pitch thread) · Pony OEM number: A4513 · Sachs OEM no.: 0942 072 102
EUR 2.95
swiing® revival wiring harness MERIT light switch
Cable cross-section: 1.5 mm² · Manufacturer: swiing® revival parts · Ø Receptacle: 22 mm · Number of cables: 5 pcs · Area of application: Standard · Cable bifurcation to motor: 950 mm · Switch included: Yes · Luster terminal: Yes · Cable bifurcation to lamp: 230 mm · Cable bifurcation to switch: 400 mm · Tail light cable length: 1000 mm
EUR 48.90
Not in stock




